LAKIER ECO SPRAY MOCNO UTRWALAJĄCY VOLUME BEZ GAZU FASHION EXTREME LISAP 250ML
LAKIER ECO SPRAY MOCNO UTRWALAJĄCY VOLUME BEZ GAZU FASHION EXTREME LISAP 250ML
LAKIER ECO SPRAY MOCNO UTRWALAJĄCY VOLUME BEZ...
LAKIER ECO SPRAY MOCNO UTRWALAJĄCY VOLUME BEZ...

LAKIER ECO SPRAY MOCNO UTRWALAJĄCY VOLUME BEZ GAZU FASHION EXTREME LISAP 250ML

LISAP
LAKIER ECO SPRAY MOCNO UTRWALAJĄCY VOLUME BEZ GAZU FASHION EXTREME LISAP 250ML - wyjątkowy lakier do włosów, który nie tylko daje długotrwałe utrwalenie fryzury, ale również dodaje im spektakularnej objętości. Zadbaj o swoje włosy i ciesz się profesjonalnym efektem każdego dnia!
90L000046
48,20 zł
Brutto

 

LAKIER ECO SPRAY MOCNO UTRWALAJĄCY VOLUME BEZ GAZU FASHION EXTREME LISAP 250ML - od Lisap, idealna opcja dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć wyjątkową objętość i trwałość swoich fryzur. Ten bez gazu lakier do włosów jest nowoczesnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują produktu ekologicznego, ale nie chcą rezygnować z profesjonalnych efektów stylizacji.

Główne cechy produktu:

  • Ekologiczny i bez gazu: Ten lakier został stworzony z myślą o ochronie środowiska i Twoich włosach - nie zawiera gazu i nie niszczy warstwy ozonowej.
  • Mocno utrwalający: Dzięki specjalnej formule, ten lakier gwarantuje długotrwałe utrwalenie Twojej fryzury - bez obawy o jej rozchwianie nawet w trudnych warunkach.
  • Dodaje objętości: Zgrabne i pełne objętości włosy są teraz w zasięgu Twojej ręki. Lakier Fashion Extreme sprawi, że Twoja fryzura będzie wyglądać spektakularnie i podniesie się na nowe wyżyny.
  • Profesjonalny efekt: Lisap to marka znana i ceniona przez profesjonalistów w branży fryzjerskiej. Zaufaj jej doświadczeniu i pozwól swoim włosom wyglądać perfekcyjnie.
  • Pojemność 250 ml: Wygodne opakowanie sprawia, że ten lakier jest idealny zarówno do użytku domowego, jak i do zabrania w podróż, aby zawsze mieć go przy sobie w razie potrzeby.

Pamiętaj, że Twoje włosy zasługują na najlepszą pielęgnację i stylizację. Wybierz lakier Eco Spray Mocno Utrwalający Volume Bez Gazu Fashion Extreme Lisap i ciesz się profesjonalnymi efektami, które będą trwać przez cały dzień!

1700280000019
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.