FORMY DO AKRYLOŻELU DOUBLE FLEX ACRYLGEL TIPS 120SZT. SEMILAC
FORMY DO AKRYLOŻELU DOUBLE FLEX ACRYLGEL TIPS 120SZT. SEMILAC
FORMY DO AKRYLOŻELU DOUBLE FLEX ACRYLGEL TIPS...
FORMY DO AKRYLOŻELU DOUBLE FLEX ACRYLGEL TIPS...

FORMY DO AKRYLOŻELU DOUBLE FLEX ACRYLGEL TIPS 120SZT. SEMILAC

SEMILAC
Odkryj innowacyjne formy do akrylożelu Double Flex Acrylgel Tips od Semilac, które pozwalają na precyzyjne przedłużanie i modelowanie paznokci. Dzięki elastyczności, trwałości i wygodzie używania, Twoje paznokcie będą wyglądać pięknie i naturalnie przez długi czas.
101AK0011
Obecnie brak na stanie
39,99 zł
Brutto

 
FORMY DO AKRYLOŻELU DOUBLE FLEX ACRYLGEL TIPS 120SZT. SEMILAC - Doskonałe narzędzie do stylizacji paznokci! Zapomnij o tradycyjnych metodach przedłużania paznokci! Formy do akrylożelu Double Flex Acrylgel Tips od Semilac to produkt, który pozwoli Ci osiągnąć spektakularne rezultaty bez konieczności korzystania z tipsów czy gotowych form. Ta innowacyjna technologia umożliwia tworzenie idealnej długości i kształtu paznokci oraz zapewnia trwałość i elastyczność. 

Główne cechy produktu: 
 - Wygodna aplikacja: Formy Semilac są łatwe w użyciu i dostosowują się do naturalnego kształtu Twoich paznokci. Możesz je swobodnie dopasować, aby osiągnąć pożądaną długość i kształt. 
 - Duża wytrzymałość: Double Flex Acrylgel Tips to wysokiej jakości produkt, który gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu Twoje paznokcie będą wyglądać pięknie i bezpiecznie przez długi czas. 
 - Elastyczne paznokcie: Dzięki unikalnej formule hybrydowej akrylożelu, te formy pozwalają na elastyczność paznokci, co oznacza, że są bardziej odporne na złamania i odpryskiwanie. Teraz Twoje paznokcie będą wyglądać naturalnie i pięknie. 
 - Pakiet z dużą ilością form: W tym pakiecie znajdziesz aż 120 sztuk form, co pozwoli Ci na wielokrotne użycie i stylizację paznokci. To ekonomiczne i wygodne rozwiązanie dla Ciebie! 

Za pomocą form do akrylożelu Double Flex Acrylgel Tips od Semilac będziesz mogła stworzyć spektakularne paznokcie w salonowej jakości we własnym domu. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistką czy początkującą w dziedzinie stylizacji paznokci, te formy będą doskonałym narzędziem, które ułatwi Ci proces precyzyjnego przedłużania i modelowania paznokci. Postaw na jakość i stylizuj swoje paznokcie z produktem Double Flex Acrylgel Tips od Semilac!
5902751420890
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.